معرفی دوره ها

دوره ها

هم اکنون آکادمی ریتم ذهن در حال ارائه یک دوره با نام موسیقی با پیام های پنهان یا SMM و ساخت یک دوره با نام  انفجار آرزوهات! !

دوره های پیام های پنهان (( SMM Course (Subliminal Messages Musics)

این دوره های موسیقی با اهدافی خاص تولید شده و نحوه عملکرد آن به گونه ای است که فایل های موسیقی شامل پیام های پنهان ، تُن های ایزونتریک و امواجی ست که نتایج خاصی را به ارمغان می آورد!
این دوره های موسیقی دارای امواج متناوب صوتی متغیری هستند که کار گروه روانشناسان و جمعی محققان علم نورون قاره آمریکا در حال کار بر روی آن می باشند و با افتخار آکادمی ریتم ذهن اولین ارائه دهنده این دوره هاست! این دوره ها با قیمت های جهانی بسیار بالا ارائه میشود ولی با توجه به ارتباط مستقیم یکی از کار گروه ها با کارگروه neuroacoustic توانستیم با حداقل قیمت این دوره ها را ارائه نماییم!
و اما امواج متناوب متغیر دقیقا چه کاری انجام می دهند ؟
با توجه به تحقیقات کار گروه روانشناسان قاره اروپا تکرار این امواج متناوب متغیر در بستر موسیقی آرام بخش می تواند در تغییر متابولیسم و ضمیر ناخود آگاه ما تاثیر داشته باشد به طور مثال با گوش کردن دوره موسیقی تناسب اندام روزانه ۳۰ دقیقه و برای ۳ ماه می توانیم متابولیسم بدن خود را به گونه تغییر دهیم که باعث تغییر وزن و قرار گیری شاخص توده بدنی (Body mass index) در محدوده  ۲۰  الی ۲۵ می شود ! حتی نتایج در هفته اول نیز قابل مشاهد هست!
در آزمایشات نشان داده شده توسط این کار گروه بیش از ۹۰ درصد افراد مورد بررسی که به این امواج موسیقی گوش کرده اند نتایج مورد انتظار خود را از این دوره گرفته اند!

اثرات این دوره ها به سه بخش تقسیم می شود :

۱-لحظه ای (هنگام گوش کردن) :  بردن امواج مغزی به سطح Alpha ، تحریک اولیه نورون های مغزی ، ایجاد نوار مغزی مورد نظر شما در مغز شما

۲-میان مدت (تقریبا بعد از یک هفته با گوش کردن روزانه ) :  افزایش کانال های هدف ، بهبود و جهت بخشی سیستم هرمونی برای هدف شما

۳-بلند مدت (تقریبا بعد از یک ماه با گوش کردن روزانه )  : تعیین خطوط عصبی و کانال های هدف مورد نظر شما ، باز سازی کلی کانال های مربوط به هدف شما

دوره آنلاین انفجار آرزو هات! (اولین دوره ترکیبی قوانین جذب ، کارما و … )

این دوره غیر حضوری آنلاین توسط کارگروه ایرانی آکادمی ریتم ذهن ساخته شده است و به زودی ارائه می شود !

2018/12/10 00:51:09